Co na srdci, to na sukni

O nás

V malé šicí dílně v Jesenických horách šijeme sukně a šaty (převážně) na míru, tedy přímo pro dlouhé nohy, bříško nebo dívčí velikost... Výrobky v sekci "skladem" můžeš mít doma do dvou dnů. Výrobky v sekci "na míru" - šijeme pro trpělivé zákaznice.:) Těšit se tak můžeš 3 dny ale i několik týdnů. Záleží vždy na naší momentální vytíženosti a dostupnosti látky.
A jak vzniklo Papilio? K šití mě po letech přivedlo mé druhé těhotenství, kde jsem se těšila na šití šatiček a sukýnek.  Z vysněné holčičky je prima Kubík a sukně jdou mimo něj. A tak všechny ty krásné vzory, sukýnky, šaty a doplňky tvoříme pro vás.
Věřím, že si u nás vybere každý svůj oblíbený kousek. V každém z našich výrobků je kus nás, kus práce; doufání, že se bude líbit, že jej budete nosit s láskou, že bude dělat radost..
Kde se můžeme potkat osobně? … Na prodejních akcích v Jeseníku a okolí. Pokud vyrazíme za kopce, dozvíte se to na fb Papilio clothing nebo zde na webu. Takové akce jsou velkým hnacím motorem. Děkuji za milá slova, podporu a za to, že se nám do skladu vejdou novinky.;)
A co ještě? ...Protože to letí více než rychle a chci vidět růst všechny své děti, můžete mě zastihnout při utírání vylitého mléka, dětských ručiček nebo jejich krocení v nové malbě na zeď.:)
Návštěva přímo u nás? … Na vlastní nebezpečí.;) Dílna slouží i jako sklad sukýnek (i těch, co na eshopu nejsou), látkami, které není čas nafotit a tak … no, však to znáte..:D
Nevíte? … Zavolejte, napište nebo se přidejte do skupiny na FB Papilio clothing - bazar. Můžete se blýsknout svým novým kouskem, zeptat se na kombinaci, nebo poradit nováčkům.:)
Děkuji... všem, bez kterých by to nešlo. Je fajn mít fajn přátele.
A děkuji vám, milí zákazníci.:)
Lucie